Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські театрали відзначили ювілей виставою (фото та відео)

Шепетівські театрали відзначили ювілей виставою (фото та відео)

Шепетівські театрали відзначили ювілей виставою (фото та відео)

30 років театру “Браво”, що при Шепетівському БК, відзначають цьогоріч. 1991 року його заснували подружжя театралів Світлани та Володимир Дроботів.

Траплялось, талановитих акторів ми знаходили просто на вулиці, – згадує Світлана Василівна в одному із інтерв’ю, – самостійно шили костюми та створювали декорації. Початки «Браво» – це час, коли ми всі жили творчістю.

У творчому доробку театру за цей період – понад сотня вистав, де актори під професійною режисурою талановито розкривали своїх персонажів, підкорюючи серця глядачів. Визнання «Браво», як самобутнього театрального осередку, було завойоване не лише серед шепетівських поціновувачів. Його численні перемоги на всеукраїнських та міжнародних фестивалях є свідченням високої оцінки навіть найвибагливіших професіоналів та суддів. 1997 театр визнано народним.

Нині театром керує режисерка Галина Червінська. Під її менторством актори «Браво» ставлять творчі театральні та відеороботи. Сьогодні 30-річний ювілей сучасна трупа театру відзначила виставою за Реєм Бредбері.

Це був калейдоскоп на тему творчості письменника, – говорить Віталій Майданець-Ковальчук, один із акторів, – сьогоднішня вистава – незабутній досвід.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.