Понеділок, 24 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці УЯРять дороги: що про це думають водії

У Шепетівці УЯРять дороги: що про це думають водії

У Шепетівці УЯРять дороги: що про це думають водії

Упродовж тижня на окремих ділянках шепетівських доріг триває ямковий ремонт однойменною установкою УЯР-1.

Її для Шепетівського РЕП громада придбала у грудні 2016 року. З тих пір більшість дрібних ремонтів на вулицях міста підприємство проводить саме нею.

УЯР під гідравлічним тиском «задуває» яму в асфальті щебенем, зверху «закріплюючи» її бітумною емульсією. Після цього ремонту на дорозі лишається надлишок дрібного щебеню – мучки, який лежить на узбіччі, скаржаться водії.

Їдеш після цього і ловиш камінці днищем, – каже водій Микола Іванович, – а якщо хто швидко їде, то задні [ машини ред.] можуть і в лобове зловити. Не краще воно і пішоходам, бо на них то все летить теж.

Я розумію, що грошей усі вулиці одразу відремонтувати немає, – говорить водій Андрій, – але оце «поплакати» на ями, явно ще більше грошей тягне. Не ремонтуйте все одразу, але зробіть по-людськи.

Добре, що латають, – визнає водійка Оксана, – краще вже цим, ніж смолою. Їдеш влітку, а ті дорожники з лопатами бігають, смола парує: шкода людей.

Було місто в ямах, стало в горбах, – жартує водій Віктор Андрійович, – але так ліпше, аніж колеса по ямах ловити.

Установкою УЯР- 1 ШРЕП «латає» переважно ті дороги, що чекають ремонту поточного чи капітального, зокрема, підкріплюють «судилківський» міст, який наразі місто ремонтувати не може.

Фото: Шепетівська міська рада

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.