Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські волонтери зібрали авто смаколиків для Захисників на передовій

Шепетівські волонтери зібрали авто смаколиків для Захисників на передовій

Шепетівські волонтери зібрали авто смаколиків для Захисників на передовій

Шепетівські волонтери на чолі з волонтеркою Русланою Ребекевшою спакували та відправили ще один автомобіль смаколиків. Багато всього власноруч готували господині зі всього Шепетівського району. Все це отримають Захисники із Шепетівщини, які звільняють Україну від ворога під Авдіївкою.

Я знову дякую всім, хто долучився до збору! Я дякую всім дівчатам, які приготували багато різноманітної смачнющої домашньої їжі. А особливо дякую нашим Захисникам, які ціною власного життя захищають нас від ворога, – зазначила волонтерка Руслана Ребекевша.

Господині з с. Травлин зготували 12 відер дерунів, голубців, зразів, пиріжків з м’ясом, біляшів. Роклали ще хлопцям сало, варення і гарячі пироги, як кажуть, “одразу з печі”.

– Вони реально в машині стояли ще на деках. Аромат був, ніби паски пекли в машині. Дякуємо Світлані Бученко та її дівчатам з с. Хролин за сухі швидкі борщі, супи, сухарики, ліниві голубці та квашену капусту з огірочками. ДНЗ “Білочка” – за капусту і моркву з бурячком по-корейські, – додає волонтерка.

Шепетівський НВК №1 надав «торбини добра» для Воїнів та окопні свічки. Шепетівська гімназія №5 – смаколики, варення та маскувальні сітки. Шепетівська гімназія №6 передала варення, мед і печиво.

Дякуємо Наталії Молодожені та колективу Понінківської паперової фабрики за в’язані теплі шкарпетки. Дякуємо Оксані Дорощук за 8 ящиків печива, а її діткам – за малюнки. Дякуємо Ira Kutsa за пироги. Дякуємо Олені Панасюк та її двом коліжанкам за пиріжки, чай та згущене молоко. Дякуємо “ФронтМед” за мед, пастилу і сушені яблучка. Дякуємо всім, кого я, можливо, не згадала і хто захотів залишитися таємним благодійником, – наголошує Руслана Ребекевша.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.