Неділя, 7 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські зенітники взяли участь у стратегічних навчаннях «Об’єднані зусилля-2021»

Шепетівські зенітники взяли участь у стратегічних навчаннях «Об’єднані зусилля-2021»

Шепетівські зенітники взяли участь у стратегічних навчаннях «Об’єднані зусилля-2021»

Вчора додому повернулись шепетівчани-військовослужбовці 11 зенітно-ракетного полку військового містечка А3730, які у складі 160 чоловік три тижні перебували на тактичних навчаннях із бойової стрільби на державному полігоні Ягорлик.

Зустрічали військових громада, члени виконавчого комітету, заступник міського голови, військове командування та працівники Шепетівського будинку культури.

Прийміть найщиріші вітання з вдалим виконанням поставлених завдань та щасливим поверненням на рідну землю. Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов’язків, служіння Українському народу та його державі, – зазначили у виконавчому комітеті Шепетівської міської ради.

Нагадаємо, що керівники навчань подбали про високу інтенсивність завдань і максимальне наближення до реальних бойових умов. Оперативна обстановка змінювалась щодесять хвилин. Постійно змінювались і бойові завдання, і підрозділи, які мали їх виконати. Це сприяло динамічності навчань та тримало у напрузі розрахунки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.