Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Капітан поліції з Хмельниччини Михайло Лук’янов став переможцем міжнародного турніру з бодібілдингу

Капітан поліції з Хмельниччини Михайло Лук’янов став переможцем міжнародного турніру з бодібілдингу

Капітан поліції з Хмельниччини Михайло Лук’янов став переможцем міжнародного турніру з бодібілдингу

Цими днями у Києві завершився престижний міжнародний турнір з бодібілдингу UFBF, в якому випробували свої «м’язи», сили та вміння понад 200 чоловіків та жінок з різних країн світу.

За результатами виступів, перемогу здобув дізнавач та капітан поліції Хмельниччини Михайло Лук’янов. Він отримав дві нагороди: «золото» у віковій категорії 35+ та «срібло» в категорії вище 183 см.

Говорячи про міжнародний турнір UFBF, розраховував ще на кращий результат. Але через відновлення після ковіду був змушений на 1,5 місяці перервати тренування, – коментує переможець турніру.

Вже у жовтні на капітана поліції чекає ще 2 важливі турніри.

Поєднати службу в поліції з професійним спортом дуже важко, але завдяки підтримці родини, друзів та колег чудово підлаштовуюся під спортивний режим без шкоди для роботи та сім’ї, – додає Михайло.

Нагадаємо, що чоловік тренується вже багато років, але виступати на змаганнях на професійному рівні почав у 2017-му. І за цей доволі короткий період в його колекції з’явилось вже чимало поясів, кубків та медалей.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.