Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський лісгосп отримав подяку від військової частини за гуманітарну допомогу

Шепетівський лісгосп отримав подяку від військової частини за гуманітарну допомогу

Шепетівський лісгосп отримав подяку від військової частини за гуманітарну допомогу

Колектив державного підприємства «Шепетівське лісове господарство» та його структурні підрозділи (лісництва) отримали подяку від керівництва військової частини за допомогу та підтримку, яку лісівники систематично надають для захисників, що виконують бойові завдання, щоб якнайшвидше здобути нашу перемогу.

Від початку військової агресії колектив підприємства займається волонтерською діяльністю. У всіх структурних підрозділах розгорнуті штаби гуманітарної допомоги, неодноразово колектив возив допомогу в Київську область та допомагав військовим. Також лісівники активно долучаються до лав територіальної оборони, – додають у Шепетівському лісгоспі.

Зокрема директор підприємства Володимир Сасюк подякував військовим за захист нашої країни від російських загарбників та побажав незламного бойового духу, сил та витримки.

Віримо у Збройні Сили України, віримо у незламність українського народу! Ми, лісівники, теж докладаємо всіх зусиль, аби якнайшвидше святкувати нашу перемогу! Слава Україні! – додав Володимир Михайлович.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.