Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » “Укрпошта” стартувала голосування за тему наступної марки

“Укрпошта” стартувала голосування за тему наступної марки

“Укрпошта” стартувала голосування за тему наступної марки

Проголосувати за тему наступної марки, яку випустить “Укрпошта”, можуть усі охочі українці та українки. Після активності, яку спричинила марка з кораблем, вони вирішили започаткувати традицію з народним голосуванням.

– Голосування за ескіз марки з кораблем дало чітко зрозуміти, що філателія — це історія не лише про поштову валюту чи колекціонування, а про громадянську позицію, яку чути на весь світ, – кажуть в “Укрпошті”. –Тож, хочемо, аби такий народний вибір став доброю традицією для українців, що можуть долучитися до творення сучасного філателістичного мистецтва в Україні.

Проголосувати можна до 21 травня включно у застосунку “Дія” та в соцмережах “Укрпошти” у Facebook, Instagram чи Telegram. Обирати можна серед п’яти варіантів.

Попередньо лідирує пес Патон. Яка тема переможе загалом стане відомо 22 травня, коли підрахують усі голоси із офіційних сторінок та оприлюднять результати.Раніше в “Укрпошті” випустили марку «русский военный корабль, иди на#уй!» за народним ескізом, конкурс на який тривав із 1 березня. Серед понад півтисячі робіт обрали топ-20, які виставили на голосування українцям.

12 квітня марку ввели в обіг і до 20 квітня розкупили близько 700 тисяч марок, тому їх продаж у поштових відділеннях припинили. 22 квітня на благодійному аукціоні марку продали за 5 мільйонів гривень. Кошти від продажу спрямують на допомогу ЗСУ.

Згодом в “Укрпошті” анонсували випуск ще однієї знакової марки. Її присвятять українській “Мрії” – найбільшому у світі літаку. 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.