Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Ваша посмішка може розказати про ваші хвороби: як це визначити – знають шепетівські медики

Ваша посмішка може розказати про ваші хвороби: як це визначити – знають шепетівські медики

Ваша посмішка може розказати про ваші хвороби: як це визначити – знають шепетівські медики

У дитинстві кожен чув фразу: «Ми те, що ми їмо». Мовляв, саме наші харчові звички впливають на наше здоров’я. «Ми те, ЧИМ ми їмо», – наголошують стоматологи. Адже саме здорові зуби та прикус формують здорову людину.

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) називають стоматологічні проблеми «пусковим механізомом хвороб». За їх статистикою, понад 81% смертей припадає на неінфекційні хвороби, частину яких спричинають саме стоматологічні проблеми.

Починаючи від проблем зі шлунково-кишковим трактом до неправильної постави – на все це впливає здоров’я наших зубів, – розповідає Надія Сондей, заступниця директора з питань ортодонтичного лікування медичного центру «Фенікс-Дент». – Тому дуже важливо зауважувати стоматологічні проблеми та запобігти їх погіршенню.

Окрім якісного лікування зубів, наш центр має свою соціальну місію, – коментує директор «Фенікс-Денту» Григорій Олійник. – Ми переконані, що вчасна стоматологічна профілактика може запобігти багатьом неприємним питанням зі здоров’ям. А тому, аби запобігти цьому, плідно співпрацюємо із лікарями первинки Шепетівського ЦПМСД.


За направленням сімейних лікарів чи педіатрів центру, пацієнти, що мають проблеми із зубами, безкоштовно оглядаються у «Фенікс-Денті».

– Це хороша і правильна ініціатива, – говорить головлікар ЦПМСД Андрій Нечипорук. – Так ми можемо вчасно і фахового зреагувати на недугу та надати якісні медичні послуги всім.


Аби медики ЦПМСД знали, на які маркери слід орієнтуватись, лікарі «Фенікс-Денту» провели спільний тренінг, де обговорили ключові проблеми і те, до чого вони можуть привести.

– Такий захід у нашому місті відбувається уперше, – говорить Андрій Нечипорук. – Він був справді потрібним та пізнавальним. Дуже багатьох негативних наслідків можна уникнути, якщо вчасно помітити хворобу.

Популярні пости