Середа, 23 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський ЦПМСД: кількість інфікованих ковідом зросла в 12 разів

Шепетівський ЦПМСД: кількість інфікованих ковідом зросла в 12 разів

Шепетівський ЦПМСД: кількість інфікованих ковідом зросла в 12 разів

За інформацією, яку у своєму телеграм-каналі оприлюднив Шепетівський ЦПМСД, медзаклад первинної ланки, що обслуговує 5 тергромад району, динаміка інфікування ковіду зростає.

У порівнянні з минулим тижнем, коли медики амбулаторій зробили 75 тестів, нині зробили 89 таких. Станом на 1 серпня у 12 людей тест виявився позитивним. Водночас, станом на 25 липня ковід підтвердили лише в однієї людини.

Кількість людей, що хворіють на ГРВІ, – стабільна – 54 людини. Половина з них – діти.

Зараз на амбулаторному лікуванні перебуває 10 осіб із COVID-19, на стаціонарному – 3 особи, з них 1 дитина, – кажуть у медзакладі. – За тиждень одна людина видужала. Жоден не помер.

Загалом, динаміку до зростання кількості інфікованих ковідом фіксують у всьому регіоні. Це відзначають у Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Так, за період з 22 до 28 липня 2022 року на території області виявлено 206 осіб з підозрою на COVID-19, з них 31 дитина та 7 медпрацівників. 38 осіб були госпіталізовані, 5 з них — діти. За згаданий період одужали 122 особи, з них 11 дітей та 8 медпрацівників. На жаль, внаслідок ускладнень, спричинених COVID-19, померла 1 людина. Фахівці нагадують, що одним із найбільш дієвих методів протистояння COVID-19 є вакцинація. 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.