Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський водоканал знову отримав кошти на модернізацію

Шепетівський водоканал знову отримав кошти на модернізацію

Шепетівський водоканал знову отримав кошти на модернізацію

Водопровідне господарство Шепетівки розробило план поетапного вдосконалення своєї роботи на 2021 рік. На його реалізацію цього року залучено близько двох з половиною мільйонів гривень. Перший транш було виділено у травні, другий погоджено нині.

Кабінет Міністрів України погодив другий транш субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Шепетівський водоканал за поданням народного депутата України Олексія Жмеренецького отримає 1 мільйон 620 тисяч гривень, повідомляє пресслужба комунального підприємства.

– Через те, що у міському бюджеті коштів на модернізацію немає, ми працюємо, зокрема, й зі старим обладнанням, насосами. Відповідно витрати на них високі, тож ми програємо в економічному та якісному плані. Проте зміни таки стали можливими, — коментує директор Шепетівкаводоканалу Віталій Биков на офіційному сайті.

Колектив підприємства власними силами здійснить усі роботи, а за рахунок субвенції буде закуплено технічне устаткування. Затверджені другим траншем кошти використають на придбання: повітродувки на водоочисні споруди станції знезалізнення води, насосного агрегата на ВНС-2, глибинні насоси на водозабори “Дубовий гай” та “Лісова галявина”, станції GSM-моніторингу та віддаленого управління насосною станцією, а також системи автоматичного керування двома аераційними повітродувками та системою промислового вимірювання розчиненого кисню на каналізаційні очисні споруди.

Придбання глибинних насосів, за словами головного інженера Андрія Савчука, допоможе забезпечити стабільну подачу води мешканцям. Наявні агрегати зносилися та несуть загрозу зупинки водопостачання.

– Ми плануємо зробити електронну диспетчеризацію — GSM-моніторинг водопровідно-насосних станцій. З диспетчерського пункту водоканалу без людських втручань можна буде контролювати роботу насосів та дистанційно стежити за показниками лічильників використаної води. В результаті автоматизації процесів підприємство щомісяця отримуватиме близько 40 тисяч гривень економії, — переконаний Андрій Савчук.

Наразі відбуваються торги на платформах публічних закупівель запланованого обладнання.

Довідка:

В травні 2021 року 840 тисяч гривень держсубвенції було призначено на закупівлю насосних агрегатів, систем автоматичного керування на базі 2-х частотних перетворювачів та систему хімводопідготовки Шепетівському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.