Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Шість років позбавлення волі та конфіскація майна: на Хмельниччині засудили ексміграційника за отримання хабаря

Шість років позбавлення волі та конфіскація майна: на Хмельниччині засудили ексміграційника за отримання хабаря

Шість років позбавлення волі та конфіскація майна: на Хмельниччині засудили ексміграційника за отримання хабаря

За одержання неправомірної вигоди, хабаря, засуджено до  6 років позбавлення волі колишнього очільника Старокостянтинівського районного сектору УДМС у Хмельницькій області.

Слідством встановлено, що у травні 2016 року службовець отримав грошові кошти за прийняття і оформлення документів для виготовлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Його було затримано безпосередньо на місці події.

Причинами довготривалого судового розгляду була неодноразова зміна складу суду та захисників обвинуваченого, – повідомляють в Хмельницькій обласній прокуратурі.

Вчора, 9 листопада, вироком Старокостянтинівського районного суду чоловіка визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 6 років з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на 3 роки.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Популярні пости