П’ятниця, 2 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Школярі з Шепетівки здобули першість в обласному профорієнтаційному конкурсі

Школярі з Шепетівки здобули першість в обласному профорієнтаційному конкурсі

Школярі з Шепетівки здобули першість в обласному профорієнтаційному конкурсі

Команда ЗОШ №1 у складі Дмитра Добровольського, Сергія Гоняка та та Іллі Приймака посіла перше місце у заочному конкурсі презентацій “Моя громада і я”. Конкурс, організований Хмельницьким обласним центром зайнятості, відбувався у рамках проєкту«Успішна молодь – успішна громада».

Конкурс проходив упродовж вересня-жовтня цього року серед учнів 9-11 класів. Учасникам та учасницям необхідно було творчо та креативно розповісти про свою майбутню роль у розвитку громади.

“Компетентне журі розглянули 95 робіт переможців півфіналів з усіх районів та міст Хмельницької області. Найкращими були визнані 20 презентацій, які  отримали право на участь у фіналі. Роботи різні за змістом, але всі вони є позитивними і чуттєвими, творчими і реалістичними  водночас. У них відчувається хвилювання не тільки за власне майбутнє, але й за долю нашої рідної країни”, – повідомляє прес-служба Хмельницького ОЦЗ.

Окрім шепетівчан, призові місця здобули учні: Кам’янець-Подільського НВК № 9 імені А.М. Трояна (2 місце), Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва (3 місце) та Мушкутинецької ЗОШ (3 місце).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.