Четвер, 25 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » В Нетішині інвестують в ХАЕС

В Нетішині інвестують в ХАЕС

В Нетішині інвестують в ХАЕС

Хмельницька АЕС та побудова на ній третього і четвертого реакторів увійшли в топ привабливих для України інвестиційних проєктів. Про це український уряд повідомив після затвердження відповідної програми. Будівництво реакторів повинно завершитись до 2023 року.

Уряд затвердив прибуткові для української економіки проєкти, які потребують фінансування як від держави, так і залучення міжнародних інвесторів. Одним із тринадцяти таких об’єктів на території України стала Хмельницька атомна станція.

У Міністерстві енергетики відзначили, що побудова реакторів №3 та №4 може стати для України черговим кроком для енергетичної незалежності від зовнішніх партнерів. Будівництво розпочнеться в 2021 році.

Також у відомстві підкреслили, що для реалізації таких планів необхідна фінансова підтримка іноземних інвесторів та міжнародна технічна допомога. Такі взаємодії можуть бути узгоджені на правах державно-приватного партнерства.

Нагадуємо, що раніше Нетішинська міська рада погодила план та дала дозвіл на будівництво двох реакторів на території ХАЕС.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.