Неділя, 24 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Справжній «Буревій» у Шепетівці

Справжній «Буревій» у Шепетівці

Справжній «Буревій» у Шепетівці

Днями на одному з українських військових полігонів провели випробування нової РСЗВ «Буревій», яку представив Шепетівський ремонтний завод. Вона повинна прийти на зміну застарілим РСЗВ «Ураган», що сьогодні використовуються в ЗСУ.

Згідно з спільним рішенням Міністерства оборони України та Шепетівського ремонтного заводу, було проведено вогневі випробування системи залпового вогню «Буревій». Система якісно зміцнить ударну силу української артилерії.

“Буревій “обладнаний цифровим управлінням вогню та системою обміну інформацією на полі бою. За допомогою засобів розвідки інформація в режимі реального часу передається на РСЗВ «Буревій», що значно мінімізує витрати часу та засобів для початку ведення бою.

Випробування РСЗВ "Буревій"

Міністерство оборони України неодноразово заявляло, що випробування проходять у максимальній взаємодії з «Шепетівським ремонтним заводом». Система розміщується на шасі чеського важкого автомобіля Татра, який характеризується високою прохідністю та унікальними параметрами витривалості.  

Заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк повідомив:

Українські військові потребують оновлення артилерії дальньої дії. Наразі більшість артилерійських засобів та систем розміщені на застарілих радянських шасі, які практично вичерпали всі свої ресурси та можливості.

Нові колісні платформи затверджуються правилами та сертифікатами НАТО, вони набагато надійніші та витриваліші. Якщо система «Буревій» пройде вогневі випробування, то цілком можливо, що вже в найближчий час її затвердять на озброєння української армії.   

Популярні пости