П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутські медичні заклади покращують матеріально-технічне забезпечення

Славутські медичні заклади покращують матеріально-технічне забезпечення

Славутські медичні заклади покращують матеріально-технічне забезпечення

Медичні заклади Славутської міської територіальної громади, а саме Славутська міська лікарня та Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги, продовжують стабільно надавати медичні послуги тим, хто їх потребує. Разом з цим, зазначають, що проводиться активна робота над зміцненням матеріально-технічної бази медзакладів. Про це інформує Славутська міська рада.

У міській лікарні завершується ремонт рентгенологічного кабінету у травматологічному відділенні, ендоскопічного та лікарського кабінетів на 3-му поверсі приміщення поліклініки. Проводяться роботи із облаштування господарського складу для зберігання медичних препаратів. А для потреб клініко-діагностичної лабораторії придбано нову електричну плиту та дистилятор. Для покращення умов праці працівників проводиться ремонт санвузла, – розповідають у Славутській міській раді.

У Славутському центрі первинної медико-санітарної допомоги вже завершено ремонт кабінету долікарської допомоги. Впродовж минулого тижня у підвальному приміщенні проведено роботи із заміни 70 м водопровідних мереж.

Від благодійної організації ЮНІСЕФ підприємство отримало 2 холодильники з льодовим захистом Vestfrost VLS 504A AC (242 л) Refrigerator, а також морозильну камеру для зберігання вакцин з акумуляторами холоду Vestfrost MF 314, – додають у Славутському ЦПМСД.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.