Четвер, 20 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Сьогодні у Шепетівці стартувало голосування за проєкти громадського бюджету: чи виконали попередні

Сьогодні у Шепетівці стартувало голосування за проєкти громадського бюджету: чи виконали попередні

Сьогодні у Шепетівці стартувало голосування за проєкти громадського бюджету: чи виконали попередні

П’ять проєктів громадського бюджету цьогоріч пройшло до етапу суспільного голосування.

Реконструкцію скверу Валі Котика пропонує Вадим Тихонюк. Зараз сквер у занедбаному стані та не освітлений. За ідеєю проєкту, там має бути встановлено світло, лави для відпочинку та сміттєві урни.

Сума проєкту: 600 000 гривень

Реконструювати одну з центральних у місті площу навпроти МБК пропонує Ірина Александрук. Окрім реалізованих у рамках проєкту заходів із облагородження площі, містянка планує частину реалізаціі проєкту по загально будівельних роботах та закупівлі зелених насаджень. Це буде реалізовано за рахунок благодійних внесків.

Сума проєкту: 599 200 гривень

Важливу для міста тему – стерилізацію безпритульних чотирилапихпіднімає Юлія Димніч. У рамках бюджету на проєкт вона планує реалізувати:

Надання допомоги безпритульним тваринам передбачає необхідність фінансової підтримки для забезпечення можливостей реалізації лікувально-профілактичних заходів (зокрема, вакцинування, стерилізація), а також утримання (харчування) безпритульних собак на період їх прилаштування.

Сума проєкту: 600 000 гривень

Громадську вбиральню у центрі (між будинком побуту та міською радою) пропонує встановити Валентина Прохорчук.

Сума проєкту600 000 гривень

На знак шани полеглих на Сході земляків Марія Юзлова пропонує встановити Дзвін Пам’яті.

Проєктом передбачено встановлення монументального знаку з дзвоном, металевої каркасної дошки та виготовлення широкоформатних фотографій загиблих воїнів на поліпропіленовій основі. В день загибелі військовослужбовця його фотографія буде кріпитися на дошці, а дзвін лунатиме стільки раз, скільки років пройшло від дня загибелі воїна, що буде символізувати пам’ять та вдячність шепетівчан. Монументальний знак «Дзвін пам’яті» стане місцем пам’яті та вшанування наших героїв та сприятиме моральній підтримці сімей загиблих.

Сума проєкту: 575 000 гривень

Голосування триватиме до 1 жовтня. Вже з 8 жовтня планують почати їх реалізацію. Тим часом у місті втілюють минулорічні проєкти.

Ми профінансували перший проєкт із минулих років – тренінговий кабінет у НВК №1, – повідомив у своєму фб Віталій Бузиль, міський голова Шепетівки. – Вже готуємо проєктно-кошторисну документацію на “Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям на вул. Героїв Чорнобиля, 2” (футбольне поле на Цукровому) і вже завершили документальні процеси, а значить, що незабаром розпочинаємо роботи з реалізації ще одного проєкту-переможця минулих років – “Встановлення дитячого майданчика за адресою: Українська, 108”.

Підтримати цьогорічні проєкти можна за посиланням.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.