Середа, 19 Січня
Shadow
Головна » Новини » Інфраструктура » » Шепетівчани подали 7 проєктів громадського бюджету

Шепетівчани подали 7 проєктів громадського бюджету

Шепетівчани подали 7 проєктів громадського бюджету

Цьогоріч до розгляду проєктів “Громадського бюджету” містяни подали 6 заявок. Переважна їх більшість стосується благоустрою та ЖКГ.

Реконструкцію скверу Валі Котика пропонує Вадим Тихонюк. Зараз сквер у занедбаному стані та не освітлений. За ідеєю проєкту там має бути встановлене світло, лави для відпочинку та сміттєві урни.

Сума проєкту: 600 000 гривень

Реконструювати одну з центральних у місті площу навпроти МБК пропонує Ірина Александрук. Окрім реалізованих у рамках проєкту заходів із облагородження площі, містянка планує частину реалізаціі проєкту по загально будівельних роботах та закупівлі зелених насаджень. Це буде реалізовано за рахунок благодійних внесків.

Сума проєкту: 599 200 гривень

Важливу для міста тему – стерилізацію безпритульних чотирилапих, піднімає Юлія Димніч. У рамках бюджету на проєкт вона планує реалізувати:

Надання допомоги безпритульним тваринам передбачає необхідність фінансової підтримки для забезпечення можливостей реалізації лікувально-профілактичних заходів (зокрема, вакцинування, стерилізація), а також утримання (харчування) безпритульних собак на період їх прилаштування.

Сума проєкту: 600 000 гривень

Громадську вбиральню у центрі (між будинком побуту та міською радою) пропонує встановити Валентина Прохорчук.

Сума проєкту: 600 000 гривень

Вадим Дмитрук створив проєкт щодо встановлення на території ЗОШ№1 спортивного майданчика. Його ідея:

Забезпечити належний рівень фізичного і психологічного здоров’я людей, попередити злочинність, формувати позитивну соціальну поведінку. Створити умови для перебування людей на свіжому повітрі, для розумного проведення дозвілля підлітків.

Сума проєкту: 169 540 гривень

На знак шани полеглих на Сході земляків Марія Юзлова пропонує встановити Дзвін Пам’яті.

Проєктом передбачено встановлення монументального знаку з дзвоном, металевої каркасної дошки та виготовлення широкоформатних фотографій загиблих воїнів на поліпропіленовій основі. В день загибелі військовослужбовця його фотографія буде кріпитися на дошці, а дзвін лунатиме стільки раз, скільки років пройшло від дня загибелі воїна, що буде символізувати пам’ять та вдячність шепетівчан. Монументальний знак «Дзвін пам’яті» стане місцем пам’яті та вшанування наших героїв та сприятиме моральній підтримці сімей загиблих.

Сума проєкту: 575 000 гривень

Інтерактивний лазерний тир пропонує Наталя Конончук.


Нове покоління тирів, що дає ряд переваг завдяки комп’ютерній графіці, поширює можливості захоплення різними видами спорту, популяризує професію військового. Дає можливість відпрацьовувати необхідні знання, уміння і навички з вогневої підготовки, розвивати та реалізувати потенціал здобувачів освіти. Впливає на формування системного уявлення про військово-патріотичне виховання як складову частину національно- патріотичного виховання. Підвищується інтерес до шкільного життя та навчання, організовує роботу в команді.

Сума проєкту: 144 000 гривень

Розгляд проєктів триватиме від пешого червня, а вже 15 вересня розпочнеться голосування. Першого жовтня визначать переможні проєкти, реалізація котрих розпочнеться за тиждень, з 8 жовтня.

Також за темою:

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.