Середа, 22 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Сьогодні у Славуті сотні людей в камуфляжі

Сьогодні у Славуті сотні людей в камуфляжі

Сьогодні у Славуті сотні людей в камуфляжі

Жителі міста від сьогодні могли бачити незвичну картину. В місті з’явилось близько сотні людей у військовій формі, а також військова техніка.

Місто приймає учасників Всеукраїнського страйкбольного проєкту «HOMEFRONT». Про це повідомили у виконкомі Славутської міської ради. На сьогоднішній день у Славуті перебуває близько 200 учасників страйкбольних команд із різних міст України.

Змагання з військово-патріотичного вишкілу відбуватимуться впродовж двох днів, 15 та 16 травня, на базі колишнього заводу «Будфарфор» і Центру культурно-мистецьких ініціатив.

Мені приємно, що до нашого міста завітало стільки людей, які захоплюються такою цікавою командною грою. Ці події для Славути вже є традиційними. Вони розвивають імідж нашого міста, популяризують військове-патріотичне виховання, що сьогодні є особливо важливим, – звернувся до учасників проєкту міський голова Василь Сидор.

Організатори розповідають, що страйкбольні ігри є вихованням не лише фізичної, але й патріотичної та військової підготовки молоді.

Довідка: Страйкбол — командна гра, у якій «бій» ведеться 6 мм кульками з точних копій бойової зброї. Особливістю гри є чесність, адже влучення від такої кульки не залишають слідів на камуфляжі й захисних окулярах, тож «повідомлення» про влучення у ділянку тіла – цілком на совісті гравців.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.