Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Старокривинці виступають проти закриття старого кладовища

Старокривинці виступають проти закриття старого кладовища

Старокривинці виступають проти закриття старого кладовища

Біля Старокривинського Будинку культури з ініціативи старости села Світлани Ясенчук жителі організували схід села. Привід – депутатський запит Наталії Коваль, депутатки Нетішинської міської ради, про закриття старого кладовища по вул. Богдана Хмельницького.

На зібранні 13 червня були присутні переважно ті мешканці села, які проживають поблизу кладовища. Обговорювали закриття кладовища, а також законодавчі наслідки такого кроку для старокривинців (утворення санітарної зони в радіусі 300 м, де буде заборонено житлове будівництво, сільськогосподарське оброблення земель та користування водою з криниць тощо).

Проте місцеві мешканці проти закриття старого кладовища, яке існує не одну сотню літ та де є родинні поховання. Одноголосно вони підтримали та підписались під відповідним зверненням до міського голови Олександра Супрунюка. У зверненні вони називають цю ситуацію «огидною та скандальною»:

 «У нас розгорілися справжні сусідські баталії щодо неможливості підзахоронення на кладовищі місцевих мешканців… Біля нього народилися та виросли наші родини. Нас не лякали систематичні поховання на тоді ще діючому кладовищі… Ми всі маємо право за нашим волевиявленням бути похованими у певному місці, за певними звичаями, поруч з раніше померлими родичами… Як тепер пояснити нашим батькам, що виконати їхню останню волю нам буде не можливо? …Замість того, щоб хоча б поцікавитись думкою решти мешканців, провести обговорення цього питання на зборах села, а краще – взагалі не зачіпати це питання, з яким ми мирно і спокійно живемо все життя, вони, не знаючи про Кривин абсолютно нічого, їздять і показують тележурналістам наші старі кладовища…», – йдеться у колективному зверненні.

Окрім цього, сьогодні, 14 червня, на адресу міського голови старокривинці надіслали з проханням «донести до відома депутатів Нетішинської міської ради позицію більшості мешканців, яка проти закриття кладовища».

У міській раді кажуть, що питання щодо закриття старого кладовища в Старому Кривині розглядатимуть на найближчому сесійному засіданні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.