Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Судилківська громада – на захисті дітей

Судилківська громада – на захисті дітей

Судилківська громада – на захисті дітей

З січня  2021 року у Судилківській ТГ діє Служба у справах дітей Судилківської сільської ради. У сільській раді розповідають, що фахівчині цієї служби працюють із родинами з дітьми, що з різних причин опинились у складних життєвих обставинах. А також й з сім’ями, де батьки не виконують своїх обов’язків  тощо.

Спеціалістами служби у справах дітей Судилківської сільської ради проводяться профілактичні зустрічі на базі шкіл громади, заходи, рейди у селах з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні, що ґрунтуються на забезпеченні найкращих інтересів дитини.

У ході проведення таких заходів обстежуються умови проживання сімей, діти яких перебувають на обліку та контролі служби у справах дітей, проводиться аналіз  умов проживання, виховання та розвитку дітей. З батьками організовують необхідні консультації та бесіди щодо здорового способу життя, створення належних умов для виховання дітей, виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарних норм в помешканнях та дотримання вимог карантину.

Спеціалісти служби складають акти обстеження умов проживання родин, надають відповідні рекомендації сім’ям. Проводяться й засідання комісії служби у справах дітей Судилківської сільської ради з питань захисту прав дитини.

– На розгляд комісії виносяться питання щодо захисту житлових та майнових прав малолітніх і неповнолітніх дітей, які проживають на території громади, – коментують у сільській раді. – Інші важливі питання спрямовані на захист прав дітей громади та створення їм кофортних умов для життя, навчання, розвитку та дозвілля.

Популярні пости