П’ятниця, 2 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Судилківська громада втратила на війні Захисника України

Судилківська громада втратила на війні Захисника України

Судилківська громада втратила на війні Захисника України

6 квітня 2023 року внаслідок отриманих поранень обірвалося молоде життя жителя с. Судилків Болюха Богдана Петровича (1996 року народження).

Богдан народився у с. Судилків, навчався у місцевій школі. Зростав добрим, щирим, відповідальним, працелюбним юнаком. Після закінчення школи здобув професію автослюсаря. Однак, мирну професію змінив на військове ремесло: з 2016 по 2019 рік брав участь у бойових діях на Сході України, хоробро захищаючи кордони рідної землі від російського ворога, – розповідають у Судилківській сільській раді. – Після участі в АТО хлопець багато працював, щоб допомогти батькам. Коли у лютому 2022 року відбулося повномасштабне вторгнення рф на територію України, не задумуючись став на захист країни. Вже 11 березня на передових позиціях брав участь у російсько-українській війні, визволяючи міста і села від ненависного окупанта.

Болюх Богдан був сержантом, командиром гармати самохідного артилерійського взводу.

Життя вірного присязі сина України обірвалося на Донеччині. У Богдана залишилися батько, мама, сестричка і наречена, якій він освідчився у січні,– додають в установі.

Прощання із загиблим Захисником та чин похорону відбудуться 13 квітня 2023 року: 11.00 – 11.30 – у рідній домівці Захисника у с. Судилків, вул. Калинова, 3 (до перейменування – Д. Сидорова); з 12.00 – у Свято-Дмитрівській церкві.

Висловлюємо щирі співчуття рідним Богдана. Низько схиляємо голови у скорботі перед світлою памʼяттю Героя.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.