П’ятниця, 2 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські рятувальники нагадують правила безпечного Великодня

Шепетівські рятувальники нагадують правила безпечного Великодня

Шепетівські рятувальники нагадують правила безпечного Великодня

Цими вихідними християни східного обряду відзначають Великдень – одне із найбільших релігійних свят року. В богослужіннях традиційно бере участь велика кількість людей. Аби приготування чи Великодня літургія не завершилась пожежею, рятувальники нагадують про правила безпеки.

Під час літургій священнослужителі та віряни використовують у приміщеннях відкритий вогонь, що робить свято потенційно небезпечним з точки зору пожежної безпеки. Тому саме в цей період рятувальники особливу увагу приділяють таким об’єктам. Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до мешканців міста та району з проханням, не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.

  • Вдома у ході приготування паски та різноманітних святкових страв слід обережно поводитися із газовими та електричними побутовими приладами, аби не призвести до пожежі на кухні.
  • Проявляйте особливу пильність та обережність при використанні свічок – тримаючи свічку в руках, слідкуйте за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути.
  • Під час освячення паски, подбайте про те, аби запалена свічка не торкалась поліетилену або кошика.
  • Ознайомтесь з планом евакуації на випадок виникнення пожежі та місць розміщення первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників, пожежних щитів, води тощо).
  • Прослідкуйте, щоб діти перебували під наглядом дорослих та не бавилися з вогнем.
  • Встановлюючи свічки і лампадки вдома, подбайте, щоб поруч з ними не було легкозаймистих матеріалів (штор, святкових декорацій тощо) та не залишайте їх запаленими без нагляду.

Шановні настоятелі церков та храмів! Утримуйте у належному протипожежному стані приміщення та будівлі, забезпечуйте виконання елементарних заходів попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій під час проведення служб у Великодні свята. Звертаємо Вашу увагу на забезпеченість первинними засобами пожежогасіння у місцях проведення масових заходів (вогнегасниками, відрами з водою та піском), проведення додаткових інструктажів з питань пожежної безпеки з відповідальними працівниками. Особливу увагу слід приділити стану електрогосподарства, системам опалення, а також місцям встановлення свічок. Дотримуючись цих нескладних правил, Ви убезпечите себе та своїх близьких від руйнівної пожежі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.