П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » “Суперові” бабусі змагалися на Ізяславщині

“Суперові” бабусі змагалися на Ізяславщині

“Суперові” бабусі змагалися на Ізяславщині

В Ізяславському будинку культури відбувся конкурс «Супер-бабуся 2021». Захід приурочено до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, який в Україні відзначають сьогодні, 1 жовтня.

Ініціатором заходу стали члени любительського об`єднання «Берегиня» Ізяславського будинку культури. Сприяли проведенню шоу Ізяславська міська рада, сектор культури та туризму міської ради, Ізяславський будинок культури.

За право називатися «найсуперовішою» змагалися троє претенденток: Лідія Михайлівна Загоруй, Клавдія Петрівна Матвійчук, Тетяна Болеславівна Горулько.

Під час конкурсної програми неодноразово лунало: «Бабуся – це не вік, а стан душі!». І це учасниці підтверджували, демонструючи свої здібності та вміння у чисельних конкурсах програмах, – коментують в Ізяславській міській раді.

У першому конкурсі «Візитівка» бабусі презентували себе та розповідали про свої родини. У другому, «Казковому аукціоні», показали свою ерудованість у знанні казок, де дієвою особою виступали самі ж бабусі.

Змагалися «суперові» бабусі й зі на знання українських приказок та прислів’їв. А в конкурсі «Талановита бабуся – талановита в усьому» кожна учасниця отримала можливість презентувати свої таланти та захоплення. Завершилася конкурсна програма демонстрацією уміння сповивання малюка та виконанням колискової.

З усіма завданнями конкурсантки впоралися чудово і довели, що в Ізяславській громаді живуть найкращі бабусі: талановиті, веселі, креативні, ерудовані, сучасні, – додають у міськраді.

Усі “суперові” бабусі нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.