Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Сушать, маринують, консервують: родина з Хмельниччини заснувала бізнес з переробки плодоовочевої продукції

Сушать, маринують, консервують: родина з Хмельниччини заснувала бізнес з переробки плодоовочевої продукції

Сушать, маринують, консервують: родина з Хмельниччини заснувала бізнес з переробки плодоовочевої продукції

Родина Вострецових із Миньківець, що на Хмельниччині, займається переробкою плодоовочевої продукції, яку вирощує на власній земельній ділянці. Продукцію сушать, маринують, консервують. Зокрема, за такими продуктами до Миньківець приїздять заготівельники зі столиці.

Льох господарів повниться консервованими ягодами, фруктами й овочами. Більшість із них – на продаж, як от квашені огірки.

За ними в Миньківці приїжджають машинами з Києва. Дивіться, які огірочки! Я винайшла новий спосіб, як квасити. А смачні які! В Київ на ринок везуть ці квашені огірочки, – розповідає пані Галина.

Жінка також додала, що купують столичні заготівельники й мариновані та солені гриби, особливо маслюки та опеньки. По гриби ходять вдвох з чоловіком. Збирають, в основному, підосичники та білі гриби.

Найдорожчі гриби – це сушені білі. Їх виносимо на узбіччя автотраси та продаємо там. Минулого року заготовила 90 кілограмів маринованих і сушених грибів, – продовжує розповідати жінка.

Також подружжя сушить насіння гарбузів, яке теж реалізують місцевим заготівельниками. За словами жінки, хто гарно трудиться, той в селі не бідує.

Окрім овочів, займаємося ще плодовим садком та вирощуванням полуниці. Ягоди купують найкраще і ми маємо постійних клієнтів, оскільки не обробляємо продукцію хімікатами, – зазначила пані Галина.

Скільки й чого вирощують на своїх трьох гектарах землі впродовж понад 20 років, Вострецови кажуть, що не рахували. А прибутки від свого виробництва, додає пані Галина, почали отримувати не одразу.

Популярні пости