Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Талановиті діти Шепетівщини перемагають на творчих конкурсах

Талановиті діти Шепетівщини перемагають на творчих конкурсах

Талановиті діти Шепетівщини перемагають на творчих конкурсах

Конкурс дитячої творчості «ТВОРИМО ДОБРО РАЗОМ З A’SPIK», який організував Благодійний фонд Олександра Співака за підтримки Групи компаній «A’SPIK Group», відбувається вже два роки поспіль. Участь у ньому взяли учні 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які проживають в містах та селах Шепетівщини, Старокостянтинівщини, Красилівщини Хмельницької області. Наразі вже визначено головних переможців, а також триває онлайн-голосування глядацьких симпатій за кращі роботи.

У своїх роботах, яких було близько 500, юні таланти творчо висловлювали любов до рідної землі, повагу до сільськогосподарської праці на благо країни та українського народу. Надсилали на розгляд журі як малюнки, так і вироби декоративно-прикладного мистецтва.

Журі уважно оцінювало кожну роботу, аналізуючи техніку виконання, креативність та індивідуальних підхід до розкриття теми добра, – коментують в Благодійному фонді Олександра Співака. – Таким чином вчора, 1 листопада, було визначено головних переможців.

На Шепетівщині ними стали:

1 група:
1 місце – Кукалець Тетяна
2 місце – Хохліч Евеліна
3 місце – Смалюк Андрій

2 група:
1 місце – Коваль Діана
2 місце – Лебідь Кіріл
3 місце – Музичук Софія

Також по три переможці в обох вікових групах визначили на Старокостянтинівщині та Теофіпольщині.

У конкурсі декоративно-ужиткових виробів перемогли:

1 місце – Маліновська Аріна (м. Шепетівка)
2 місце – Кочетигов Олександр (м. Шепетівка)
3 місце – Семенчук Оксана (с. Дружне, Красилівщина)

Я дуже радію, що здобув перемогу у творчому конкурсі, – ділиться враженнями володар 2-го місця у конкурсі декоративно-ужиткових виробів Олександр Кочетигов. – Свою роботу готував 2 тижні та намагався вкласти у неї всі свої задуми на тему любові до рідної землі. Мої емоції від перемоги просто зашкалюють!

Окрім визначення головних переможців КДТ, журі відібрало близько 80 творчих робіт, які візьмуть участь в онлайн-голосуванні за призи глядацьких симпатій.

Підтримати своїх можна у мережі Facebook на офіційній сторінці Благодійного фонду Олександра Співака, перейшовши за посиланням на Альбом конкурсних робіт та поставивши лайк на фото творчих робіт юних учасників. 30 номінантів, які наберуть найбільше вподобайок до 00:00 7 листопада 2021 року (за умови відсутності перемоги за визначенням журі), отримають чудові заохочувальні призи та пам’ятні грамоти.

Надзвичайно приємно бачити стільки цікавих та креативних робіт від юних виконавців, які змогли проявити свій творчий потенціал на конкурсі. Окремо варто відзначити вклад батьків та вчителів, які розвивають найкращі якості та здібності в підростаючих поколіннях. А всім учасникам ми бажаємо невичерпної творчої енергії, натхнення, нових успіхів та перемог! – підкреслює Тетяна Василик, голова правління Благодійного фонду Олександра Співака.

Популярні пости