П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » “Тарифний майдан” відбувся у Славуті

“Тарифний майдан” відбувся у Славуті

“Тарифний майдан” відбувся у Славуті

Обурені новими тарифами на енергоносії Славутчани 13 січня зібрались на мітинг біля міської ради, – повідомляє прес-служба відомства.

З мітингарями поспілкувався очільник міста Василь Сидор.

– Негативна тарифна тенденція, яка сьогодні склалася в країні набирає обертів. Це непосильний тягар для всіх. Наприклад, КП «Славутське ЖКО» отримало повідомлення від АТ «Хмельницькгаз», в якому вказується вимога щодо припинення газопостачання котелень. Мова йде про попередню оплату за послуги за січень 2021 року, які ще не було надано комунальному підприємству, – заявив Василь Сидор.

Міський голова зауважив, що 15 січня відбудеться сесія Славутської міської ради, на якій буде розглянуто ряд звернень до органів влади вищого рівня щодо необхідності негайного перегляду на державному рівні діючих тарифів на енергоносії; щодо відновлення права населення, яке проживає в 30-ти кілометровій зоні атомних електростанцій та щодо важливості негайного припинення економічно, медично та соціально необґрунтованого «локдауну» тощо.

Днями Василь Сидор, як голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації  міст України, провів онлайн зустріч з мерами Хмельниччини, чиї міста є членами асоціації.

Під час засідання було ухвалено рішення направити колективне звернення від громад – членів АМУ в Хмельницькій області, до Голови Асоціації міст України Віталія Кличка із проханням розглянути питання тарифної політики під час засідання Правління АМУ та ініціювати звернення до уповноважених органів з вимогою вжити відповідних заходів щодо негайного перегляду діючих тарифів, які збільшують фінансовий тягар для усіх споживачів природного газу та електроенергії і повернутися до цінової політики, що діяла станом на 01 квітня 2020 року.

Тим часом, на сайті міської ради закликають громаду підтримати онлайн-петицію щодо відновлення пільг на оплату електроенергії жителям 30-кілометрової зони.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.