Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Товариство Червоного Хреста та виконком Шепетівської міської ради підписали Меморандум про співпрацю

Товариство Червоного Хреста та виконком Шепетівської міської ради підписали Меморандум про співпрацю

Товариство Червоного Хреста та виконком Шепетівської міської ради підписали Меморандум про співпрацю

Шепетівська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України та виконавчий комітет Шепетівської міської ради  підписали Меморандум про співпрацю.

Співпраця та взаємодопомога – це те головне, на чому тримається сьогодні українське суспільство. Ми, як громада, глибоко вдячні за кожен вид допомоги. І, своєю чергою, готові сприяти розвитку діяльності організації. Саме про це підписаний меморандум, – зазначив міський голова Віталій Бузиль.

Крім того, очільник Шепетівської громади наголосив, що підписання меморандуму стало черговим кроком у співпраці, розширенням можливостей від кооперації зусиль, підтримки перспективних грантових проєктів, які матиме можливість залучити Товариство.

Зазначимо, що локальне представництво Товариства Червоного Хреста України має тривалу та успішну історію співпраці з Шепетівською міською радою. З початку повномасштабного вторгнення спільно було реалізовано ряд проєктів з підтримки внутрішнього переміщених осіб, облаштування гуртожитків для прихистку потребуючих.

Завдяки осередку організації в Шепетівці та підтримці обласного Товариства Шепетівська громада отримала пральні машинки, ліжка-розкладачки, матраци та постільну білизну для доповнення кімнат, які готували для зустрічі ВПО, – додають у Шепетівській міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.