Субота, 22 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Тридцять кілометрів до тридцятиріччя: у Крупецькій ТГ відбудеться велопробіг

Тридцять кілометрів до тридцятиріччя: у Крупецькій ТГ відбудеться велопробіг

Тридцять кілометрів до тридцятиріччя: у Крупецькій ТГ відбудеться велопробіг

Об’єднати велосипедним маршрутом усю громаду планують у Крупецькій ТГ.

Тут другий рік поспіль організовують велопробіг, присвячений Дню Незалежності України. Участь у ньому беруть усі охочі жителі громади.

– Минулого року у заїзді взяли участь понад 200 людей. Це і дорослі, й діти. Серед наших велосипедистів були і поважні спортсмени, – розповідає голова Крупецької ТГ Валерій Михалюк. – Тоді ми отримали багато схвальних відгуків, тому впевнені: цього року кількість охочих буде не меншою.

Планований велозаїзд відрізнятиметься від минулорічного точками старту та фінішу.

– Стартуватимуть учасники в декількох селах у різних кінцях громади, – говорить керуюча справами виконкому Крупецької сільської ради Жанна Зубова. – Першою локацією буде село Головлі, звідти о 9 ранку виїде перша група. Далі – Лисиче, Крупець, Стригани. Усі групи велосипедистів зустрінуться на роздоріжжі в селі Полянь, а далі через Комарівку до місця фінішу – Голубих Озер. Загалом протяжність маршруту становить 30 км.

На фініші на учасників чекають польова кухня та фіточаї від запрошених кухарів, розважальна програма. Організатори розповідають, для велопробігу закупили декілька десятків прапорів різних розмірів, окремі учасники уже готують свої стяги. Для безпеки велосипедистів заїзд триватиме за супроводу поліції.

Пробіг відбудеться цієї п’ятниці, 20 серпня, напередодні Дня прапора та Дня Незалежності.

Також за темою:

Популярні пости