Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » У Ганнопільській громаді податківці та представники влади обговорювали питання щодо наповнення бюджету

У Ганнопільській громаді податківці та представники влади обговорювали питання щодо наповнення бюджету

У Ганнопільській громаді податківці та представники влади обговорювали питання щодо наповнення бюджету

Начальник Славутської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області Володимир Яремчук провів зустріч з головою Ганнопільської ТГ Маргаритою Медведюк, аби обговорити основні моменти сплати податків населенням.

– Під час зустрічі обговорили питання наповнення бюджету громади, вжиття спільних заходів щодо залучення жителів громади до сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку та мінімального податкового зобов’язання, оскільки зазначені платежі є вагомим джерелом поповнення місцевого бюджету, – розповідає Маргарита Медведюк.

Також керівники обговорили питання щодо погашення податкового боргу, легалізації праці та основні проблемні питання громади.

Необхідно звернути увагу на обов’язковому застосуванні ФОП, які здійснюють торгівлю за готівку, РРО або ПРРО. Водночас підприємці – платники єдиного податку І групи та населення, яке реалізовує на ринку власну сільськогосподарську продукцію, можуть працювати без РРО та відновленні з 1 жовтня 2023 року відповідальності бізнесу за порушення при використанні РРО чи ПРРО, відповідно до Закону України № 3219, – додав Володимир Яремчук.

Разом з тим, посадовець поінформував присутніх про електронні сервіси ДПС. Роз’яснив, що пріоритетним напрямом роботи ДПС залишається розвиток онлайн-сервісів.

Сучасні електронні сервіси ДПС такі, як Електронний кабінет платника та застосунок «Моя податкова», дозволяють оперативно отримати всю необхідну інформацію, довідки та консультації, а також подавати податкову та іншу звітність безпечно, без особистих візитів до служби, що під час щоденних повітряних тривог є дуже важливим, – зазначив Володимир Яремчук.

Керівник Славутської ДПІ також нагадав, що ще місяць громадяни мають можливість скористатися правом на податкову знижку за витратами, понесеними у 2022 році. Серед тих, хто має право на податкову знижку, посадовець виокремив внутрішньо переміщених осіб, які, відповідно до Податкового кодексу, можуть отримати податкову знижку за витратами, понесеними за договором оренди житла. З 1 грудня 2023 року надавачами платіжних послуг запроваджено використання платниками виключно структурованого формату такого реквізиту, згідно з міжнародним стандартом ISO20022.

Популярні пости