Четвер, 11 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці зібралися представники медзакладів, щоб популяризувати імунопрофілактику та здоровий спосіб життя

У Шепетівці зібралися представники медзакладів, щоб популяризувати імунопрофілактику та здоровий спосіб життя

У Шепетівці зібралися представники медзакладів, щоб популяризувати імунопрофілактику та здоровий спосіб життя

За ініціативи ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”, у Шепетівці відбувся круглий стіл за участі керівників та лікарів медичних закладів громади, відділу культури, управління освіти, закладів освіти різних рівнів.

  • Круглий стіл відбувся під головуванням заступниці міського голови Галини Безкоровайної та заступниці гендиректора ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” Наталії Ткачук. Головна мета зустрічі полягала в тому, щоб отримати підтримку лідерів громад у поширення ідеї здорового способу життя, здорового харчування та вакцинації серед населення, – зазначили у Шепетівській міській раді.

Під час зустрічі наголошували, що вакцинація населення – важлива для захисту від стійких хвороб, зниження ризиків їх поширення, збереження загального здоров’я суспільства та суттєве зменшення навантаження на лікарів, які першими “приймають удар”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.