Четвер, 29 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Ганнопільській ТГ вшанували пам`ять загиблих, які 80 років тому визволяли край від гітлерівських загарбників

У Ганнопільській ТГ вшанували пам`ять загиблих, які 80 років тому визволяли край від гітлерівських загарбників

У Ганнопільській ТГ вшанували пам`ять загиблих, які 80 років тому визволяли край від гітлерівських загарбників

Понад три місяці, 80 років тому, точилися криваві бої за звільнення Хмельниччини військами 1-го Українського фронту та партизанами від гітлерівських загарбників. Північно-східна та північно-західна території області визволялися арміями і з’єднаннями фронту в ході Житомирсько-Бердичівської та Рівненсько-Луцької військових операцій.

  • Першим було звільнено 1 січня 1944 року село Ганнопіль, Полонне – 8 січня, Славуту – 16 січня, Шепетівку – 11 лютого, Ляхівці (Білогір’я) – 20 лютого.  Ці кровопролитні події залишилися у пам’яті жителів Хмельниччини і є незаперечним прикладом нині для молодого покоління у боротьбі з російськими агресорами, – зазначила голова Ганнопільської сільської ради Маргарита Медведюк.

Працівники сільської ради та учасники освітнього процесу традиційно вшанували пам`ять покладанням квітів до пам`ятників загиблих визволителів нашого краю та України.

  • Щиро бажаємо, невдовзі радісно зустріти Перемогу над «путінізмом» й 80-річчя Великої Перемоги над гітлеризмом! І надалі разом відзначати ці славні переможні дати, – додали у виконавчому комітеті сільської ради.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.