Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У громадах Шепетівського району реалізують мобільну паліативну допомогу

У громадах Шепетівського району реалізують мобільну паліативну допомогу

У громадах Шепетівського району реалізують мобільну паліативну допомогу

Паліативна допомога – це медичний та психологічний супровід пацієнтів, які страждають на злоякісні новоутворення у ІІІ-ІV стадії захворювання, ВІЛ-інфекцію/ СНІД, вроджені вади розвитку, серцево-судинні, неврологічні, респіраторні, атрофічно-дегенеративні та інші прогресуючі захворювання та посттравматичні стани тощо.

У 5-ти громадах Шепетівського району пацієнтів із важкими невиліковними хворобами – понад 254, із них 42 – діти. Для допомоги хворим та їх родинам у регіоні реалізують пакет НСЗУ з мобільної паліативної допомоги. Медики говорять, що такий формат роботи – на користь важкохворим та їх близьким.

– Наші бригади, згідно з програмами спостереження, надають медичну допомогу, симптоматичну допомогу, призначають знеболювання, безкоштовно видають памперси, проводять заміну катетерів, калоприймачів тощо, – розповідає головний лікар Шепетівського ЦПМСД Андрій Нечипорук.

За необхідності, з пацієнтами чи їх близькими працює психолог. Також в окремих випадках долучаються фахівці Шепетівської багатопрофільної лікарні.

– Хочу від душі подякувати колегам за титанічну роботу над реалізацією такого важливого соціального напрямку роботи Шепетівського Центру первинної медико-санітарної допомоги! – говорить Андрій Нечипорук.

Популярні пости