Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » У Коминському НВК Ізяславської громади навчається один першокласник та всього шість учнів

У Коминському НВК Ізяславської громади навчається один першокласник та всього шість учнів

У Коминському НВК Ізяславської громади навчається один першокласник та всього шість учнів

Цьогоріч у перший клас Коминського НВК Ізяславської громади пішов лише Ілля Сероп’ян. Він став єдиним першокласником і шостим учнем цього навчального закладу, – передає Суспільне мовлення.

Коминську малокомплектну школу не закрили, адже в Коминах зробили навчально-виховний комплекс, який відвідують ще семеро дошкільнят.

Впродовж останніх десяти років першого вересня до школи приходить один першокласник, – розповідає директорка НВК Надія Колосінська. – Це тішить і в перспективі в нас теж є діти точно на років п’ять наперед.

Навчальний процес у Коминському НВК проходить за індивідуальною системою, хоча всі учні перебувають в одному класі.

З кожним учнем я займаюся індивідуально. Наприклад, з однією дитиною працюю, пояснюю матеріал, дивлюсь, як вона його засвоїла. Наступний урок – з іншою дитиною. Спочатку мені самій було незвично викладати в такій формі, проте, учні не можуть не вивчити уроки чи списати в сусіда за партою, – пояснює учителька молодших класів Наталія Климчук.

Загалом в Ізяславській громаді з 13 навчальних закладів 5 – малокомплектні. До початку навчального року оптимізували 3 з них.

Під оптимізацію Коминський НВК першого ступеню не потрапив. А після закінчення цієї школи дітей возять за 18 кілометрів в село Михлів.

Ліквідувати школу та довозити таких малих дітей на відстань 20 кілометрів ґрунтовою дорогою ми б не хотіли. Це будуть більші проблеми, ніж ті, що є зараз. Коминський заклад поки що в програмі освіти Ізяславщини до 2025 року. В планах оптимізації його немає внаслідок географічного розташування цієї школи, – говорить Сергій Шлегель, голова Ізяславської громади.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.