Вівторок, 4 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівському районі зростає кількість інфікованих COVID-19

У Шепетівському районі зростає кількість інфікованих COVID-19

У Шепетівському районі зростає кількість інфікованих COVID-19

У 23 людей минулої доби підтвердили діагноз COVID-19. Про це свідчать дані регіональної статистики. Для порівняння: станом на 13:00 учора, 1 вересня, нових захворілих було десятеро, а 31 серпня – один.

Динаміка є й щодо госпіталізованих хворих: якщо на початку літа кількість пацієнтів із COVID-19 вимірювали одиницями, то зараз рахуємо десятками, – коментує головна лікарка Шепетівської багатопрофільної лікарні Валентина Савчук. – У нашій лікарні лежать пацієнти з Ізяславщини, Полонщини та Шепетівщини. Зараз їх понад двадцять, четверо потребують підтримки дихання – ШВЛ.

Ситуацію зі зростанням інфікування, додає Валентина Савчук, прогнозували, оскільки саме у вересні починається поширення ГРВІ, зокрема, через збільшення контактів.

Усі повертаються з відпусток на роботу та до навчання, не всі дотримувались та дотримуються безпечної дистанції, маскового режиму тощо. Звідси й спалах COVID-19, зокрема, через його здатність “пристосовуватись” та високу “летючість”.

Водночас у ВООЗ фіксують зростання COVID-19 у всьому світі.

За останні два тижні ріст захворюваності на COVID-19 становить понад 10% у 33 країнах світу. За прогнозами експертів, кількість летальних випадків в Європі зросте на 236 тис. до 1 грудня. Саме тому вкрай важливо підтримувати належний рівень захисту населення, у тому числі, за допомогою вакцин і масок.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.