Четвер, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Ленковецькій громаді працівники НПП «Мале Полісся» провели науково-польові роботи

У Ленковецькій громаді працівники НПП «Мале Полісся» провели науково-польові роботи

У Ленковецькій громаді працівники НПП «Мале Полісся» провели науково-польові роботи

Працівники Національного природного парку «Мале Полісся» здійснили польові дослідження в межах околиць села Брикуля Ленковецької сільської територіальної громади Шепетівського району.

Обстежено природні та штучні декоративні насадження, які розміщені навколо збудованого у 1910 році (а нині занедбаного) будинку лікаря В. Ф. Клопотовича. Визначено основні дендрометричні показники і показники санітарного стану та естетичності вікових дерев ясена звичайного, з яких сформована дворядна алея поблизу маєтку, – розповідають парківці.

Крім того, працівники НПП «Мале Полісся» зауважують, що досліджені вікові дерева мають значну історичну, наукову та естетичну цінність та потенційно можуть вважатися об’єктами для здійснення екологічної, виховної та рекреаційної діяльності.

Також було обстежено місцеву водойму, зафіксовано відомості про флористичне та фауністичне різноманіття досліджуваної території. За результатами виконаних робіт підготовлено відповідний науково-технічний звіт, – додають працівники Парку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.