Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський ЦПМСД: про особливості підтримки імунітету

Шепетівський ЦПМСД: про особливості підтримки імунітету

Шепетівський ЦПМСД: про особливості підтримки імунітету

Імунітет – це наша перша лінія оборони від хвороб. Ми можемо активно підтримувати його шляхом дотримання певних правил та рекомендацій. Про це наголошують медики Шепетівського ЦПМСД.

Вакцинація від грипу та COVID-19 є дуже важливою. Це можна робити не лише на початку, а і впродовж усього епідсезону. Бо ризик захворіти і мати тяжкі ускладнення є досить високим, особливо для людей із груп ризику. Важливо, що вакцини від грипу і COVID-19 можна вводити в один день, – зазначає терапевтка Гайдук Лариса.

Крім того, Лариса Василівна наголошує, що правильне харчування – ключ до здорового імунітету. Раціон має бути повноцінним та різноманітним. Основа – фрукти, овочі, білки та повільні вуглеводи.

– Не забуваємо й про здоровий сон. Повноцінний сон відновлює імунну систему. Намагайтесь спати принаймні 7-8 годин на ніч. Уникайте впливу штучного світла на сітківку за годину до сну. Регулярна фізична також активність підвищує відповідь імунної системи на інфекції, – розповідають лікарі.

Питна вода важлива для правильної роботи імунної системи. Пийте достатньо води щодня. Важливий для імунітету також і вітамін D. Якщо можливо, витримуйте рівень вітаміну D в нормі.

Стрес знижує опірність організму. Практикуйте релаксаційні техніки, такі як йога або медитація. Ці рекомендації базуються на наукових дослідженнях і допоможуть вам підтримувати сильний імунітет. Зробімо наше здоров’я пріоритетом! – наголошує Лариса Василівна.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.