Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Новини » Інфраструктура » » У Нетішині через просідання зупинили будівництво 60-метрового мосту

У Нетішині через просідання зупинили будівництво 60-метрового мосту

У Нетішині через просідання зупинили будівництво 60-метрового мосту

Через річку Горинь у Нетішині призупинили будівництво пішохідного мосту через просідання конструкції. Завдовжки міст повинен мати 60 метрів.

Під час спорудження основної частини мосту (несучої конструкції) відбулось її «просідання». Воно незначне, але враховуючи те, що міст повинен простояти мінімум 30 років, то, зрозуміло, що просто так не можна на це закривати очі, – розповів міський голова Олександр Супрунюк.

Також міський голова повідомив, що підрядна організація ПрАТ «Украсталь Конструкція» (м. Київ) звинувачує у такій події проєктанта, а той, у свою чергу каже, що винна саме підрядна організація. На даний момент будівельні роботи призупинили.

Управлінням капітального будівництва  надіслані претензії на адресу проєктанта та підрядної організації. За ініціативи підрядника проведуть незалежне експертне дослідження, яке й має з’ясувати, хто саме допустив помилку: проєктант при розрахунках чи підрядник при монтажі металоконструкцій.

Такий міст у майбутньому має з’єднати один із масивів із містом. Ширина мосту має складати 3 метри, а довжина – майже 60 метрів. Будівництво цього мосту фінансується із бюджету міста, а це майже 6,5 мільйона гривень. 

За строками будівництво вже відстає від тої дати, коли мав бути введений в експлуатацію міст. Це мало трапитись ще в 2020 році.

Також ми писали: На Шепетівщині відбулася масова велогонка за підтримки правоохоронців.

Понад три десятки вулиць на Хмельниччині названі на честь окупантки Терешкової.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.