Понеділок, 22 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішині художники влаштували благодійну акцію

У Нетішині художники влаштували благодійну акцію

У Нетішині художники влаштували благодійну акцію

До Великодня в адмінцентрі громади викладачі та учні МШ «Нетішинська художня школа» організували арт-локацію.

Алею біля “Горині” митці прикрасили власноруч створеними писанками різних розмірів. Малювали художники Берегиню та Дерево життя у традиційних чорному, червоному, білому та жовтому кольорах.

Вибір зображення на писанках – не випадковий. Берегині, щоб оберігали Україну нашу, рідне місто і кожну родину, а Дерево життя, щоб було продовження роду і життя. На локації встановлений Великодній Янгол з золотистим волоссям, що символізує велике світле християнське свято, – каже Інна Степаненко, директорка школи.

На маленький писанках – орнаменти, що репрезентують усі регіони України. Крім арт-простору, влаштували митці й благодійну акцію.

Учора, 11 квітня, учні 3В класу художньо-графічного відділення разом з викладачем Тарасом Поліщуком старанно розписали одну сторону писанки. А директор художньої школи Інна Степаненко разом із заступником з навчально-виховної роботи Клавдією Тарарук влаштували розпродаж виробів, виготовлених руками викладачів та учнів художньої школи: різного роду писанки, сувеніри, виготовлені з бісеру, соломи, лози та дерева. Всі виручені кошти передані одному з міських волонтерському штабів, які будуть використані на потреби наших мужніх воїнів-захисників, – кажуть у Відділі з організаційних питань Нетішинської міської ради.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.