Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішині медики вперше апробували ТУР

У Нетішині медики вперше апробували ТУР

У Нетішині медики вперше апробували ТУР

Операцію з видалення аденоми передміхурової залози методом трансуретральної резекції (ТУР) вперше апробували в межах КНП НМР “СМСЧ м. Нетішин”.

Цю операцію у закладі провели на початку листопада. Операція, як кажуть у медзакладі, була плановою, її провів лікар-уролог Юрій Шадрін.

[Операція] пройшла успішно, без жодного розрізу тканин і видимих слідів операції. Добре почувається й пацієнт в післяопераційний період, – коментують у медзакладі. – Для виконання операції використовувася спеціальний оптичний інструмент – резектоскоп. На кінці якого розміщені відеокамера, освітлювальний прилад та електрична петля. Резектоскоп вводився через сечівник. Завдяки камері на кінці приладу уролог бачив на моніторі все, що всередині. Далі за допомогою електричної петлі виконувався зріз необхідних тканин, а їх залишки видалено після за допомогою спеціальної помпи. Вид наркозу може бути як загальний, так і спинномозкова анестезія.

Довідка:

Трансуретральна резекція передміхурової залози (ТУР) — це золотий стандарт хірургічного лікування аденоми передміхурової залози. ТУР призначають, коли консервативне лікування аденоми простати вже не ефективне.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.