Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » У Ямпільській ТГ підвели підсумки відкритого архітектурного бліц-конкурсу

У Ямпільській ТГ підвели підсумки відкритого архітектурного бліц-конкурсу

У Ямпільській ТГ підвели підсумки відкритого архітектурного бліц-конкурсу

У Ямпільській громаді відбувся відкритий бліц-конкурс на кращий ескізний проєкт облаштування пам’ятного місця на честь вшанування подвигу Воїнів громади, учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в російсько-українській війні за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Презентували учасники свої напрацювання конкурсній комісії.

За результатами засідання, журі відкритого архітектурного бліц-конкурсу на кращий ескізний проєкт облаштування пам’ятного місця на честь вшанування подвигу Воїнів громади, учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в російсько-українській війні за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відбувся за підтримки депутата Хмельницької обласної ради Тетяни Василівни Крупи, переможцями стали:

  • І місце – Гуменюк Данеїл Миколайович,студент 5 курсу Харківського національного університету міського господарювання ім. Бекетова. Приз за І місце, відповідно до Програми та умов Конкурсу, становить 10 000 грн.
  • ІІ місце – авторський колектив за участі Конопльова Олексія Михайловича, Дерябіної Ольги Олексіївни, Конопльової Олени Володимирівни. Приз за ІІ місце, відповідно до Програми та умов Конкурсу, становить 7 500 грн.
  • ІІІ місце – авторський колектив за участі Янішевської Ангеліни Йосипівни (керівник авторського колективу), Михайлюк Вікторії Олександрівни, Шеліна Максима Павловича. Приз за ІІІ місце, відповідно до Програми та умов Конкурсу, становить 5 000 грн.

Популярні пости