Четвер, 20 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішині українські рятувальники обмінялися досвідом та налагодили співпрацю з поляками

У Нетішині українські рятувальники обмінялися досвідом та налагодили співпрацю з поляками

У Нетішині українські рятувальники обмінялися досвідом та налагодили співпрацю з поляками

13 та 14 вересня до 3-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України, який знаходиться у Нетішині, завітали представники Державної Пожежної охорони Республіки Польща (м. Краків).

Зустріч відбулася з метою зміцнення співпраці протипожежних служб Республіки Польща та України та взаємних вигод від неї, а також задля ефективної підготовки до реалізації проєкту «Збільшення дієвості реагування українських рятувальних служб на кризові ситуації – етап IV».

Під час візиту нетішинські надзвичайники ознайомили польських колег з порядком співпраці пожежно-рятувального загону та Хмельницької АЕС щодо забезпечення пожежної безпеки на об’єкті стратегічного значення для держави, а також організації робіт у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожежно-рятувальною технікою та спорядженням, що є на озброєнні в підрозділі.

Для гостей проведено екскурсію на Хмельницькій АЕС, роз’яснено основні принципи виробництва електроенергії та продемонстровано повномасштабний тренажер блочного щита управління, – коментують працівники 3-го ДПРЗ ГУ ДСНС України.

У результаті зустрічі представники Державної Пожежної охорони Республіки Польща та ДСНС України обговорили важливість подальшої співпраці для збільшення дієвості реагування українських рятувальних служб на кризові ситуації.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.