Понеділок, 23 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішинській громаді просять зустріти «живим коридором» Захисника, який віддав життя за Україну

У Нетішинській громаді просять зустріти «живим коридором» Захисника, який віддав життя за Україну

У Нетішинській громаді просять зустріти «живим коридором» Захисника, який віддав життя за Україну

Нетішинська громада у п’ятницю, 13 січня, зустрічатиме та прощатиметься  із 37-річним Захисником Віталієм Ковбою, солдатом гранатометного відділення, який загинув 4 січня внаслідок ворожого артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Красна Гора Донецької області.

Бажаючим зустріти Героя можна буде 13 січня, близько 10.40, біля стели «Нетішин» зі сторони Славути. Віддаймо шану Герою, вишикувавшись з державною символікою у вигляді живого ланцюга від стели вздовж дороги в напрямку міста до світлофора, по проспекту Незалежності, по проспекту Героїв України до площі перед будівлею виконавчого комітету, де об 11.00 відбудеться прощання, – зазначили у Нетішинській міській раді.

На території Нетішинської міської територіальної громади оголошуються жалобні дні з 13 по 15 січня. Керівникам установ, підприємств та організацій територіальної громади приспустити державні прапори на будівлях.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.