Четвер, 9 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Як на Хмельниччині боряться з погіршенням погодних умов

Як на Хмельниччині боряться з погіршенням погодних умов

Як на Хмельниччині боряться з погіршенням погодних умов

На Хмельниччину відучора, 10 січня, зі сходу прийшли опади у вигляді снігу з дрібним дощем та мрякою за від’ємних температурних режимів. Такі погодні умови мали наслідком швидке утворення ожеледиці на дорогах.

– Підрядні організації негайно приступили до попередження та ліквідації її наслідків. Разом до зимового експлуатаційного утримання минулої ночі було залучено 85 одиниць спеціальної дорожньої техніки та 118 шляховиків. Ще 44 механізми та 41 робітник перебували в черговому режимі. Витрати піщано-сольових сумішей становлять 1218 тонн. Проїзд забезпечено, обмежень у русі немає, – зазначають у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області.

Також в установі наголосили, що на автодорогах цілодобово здійснюється патрульне спостереження, за потреби проводяться роботи із обробки покриття протиожеледними матеріалами для недопущення утворення зимової слизькості.

– Пішоходам варто бути особливо обачними, адже є високий ризик утворення льодяної кірки на тротуарах. Означте себе на дорозі – використовуйте світловідбиваючі елементи на одязі. Наполегливо рекомендуємо водіям не допускати різкого гальмування та ризикованих маневрів, знижувати швидкість перед населеними пунктами та пішохідними переходами. Гальмівний шлях на промерзлому покритті є довшим. Особливо обережно слід їхати по мостах та естакадах, адже вони промерзають найбільше, – наголошують у Службі.

Перелік майданчиків для відстою транспортних засобів в розрізі автошляхів можна знайти тут : http://bit.ly/2WsAaZe

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.