Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » У Плужненській громаді обговорили питання підтримки та допомоги сім’ям Захисників та ВПО

У Плужненській громаді обговорили питання підтримки та допомоги сім’ям Захисників та ВПО

У Плужненській громаді обговорили питання підтримки та допомоги сім’ям Захисників та ВПО

У Плужненській громаді відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Плужненській сільській раді. Серед важливих питань, які обговорили на зустрічі, – всебічна підтримка та допомога сім’ям Захисників і Захисниць України та внутрішньо переміщених осіб.

З перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації Плужненська сільська рада постійно здійснює підтримку внутрішньо переміщених осіб та моніторинг потреб даної категорії осіб, а також Захисників та Захисниць України, зокрема, загиблих або померлих, зниклих безвісти, полонених, – зазначила заступниця сільського голови та керівниця Координаційного центру Людмила Лужецька.

Директорка КУ «Центр надання соціальних послуг» та секретарка Координаційного центру Маріанна Козенюк зауважила, що особливу увагу приділяють сім’ям полеглих Захисників і Захисниць.

Адже завдяки їм ми відчуваємо себе відносно спокійно, а наше село продовжує функціонувати. Координаційний центр підтримки цивільного населення і надалі продовжуватиме свою роботу та розв’язуватиме проблемні питання людей, які постраждали внаслідок війни, – додала пані Маріанна.

Нагадаємо, що Координаційний центр утворили 29 червня 2023 року.

Популярні пости