Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » У Полонному чоловіка покарали за домашнє насильство

У Полонному чоловіка покарали за домашнє насильство

У Полонному чоловіка покарали за домашнє насильство

150 годин громадських робіт отримав житель Полонного за систематичне психологічне насильство по відношенню до своєї дружини.

52-річний полончанин був визнаний винним Полонським районним судом за психологічне знущання над своєю дружиною. Працівники поліції Шепетівського району систематично проводили профілактичну роботу з домашнім насильником з м. Полонного, однак кривдник продовжував вчиняти психологічний тиск на дружину, ображав та принижував її.

Суд виніс чотири постанови і притягнув до адміністративної відповідальності за ч. 1 та 2 ст. 173-2 КУпАП й оштрафував його (востаннє – на 500 гривень). Але цей штраф не зупинив зловмисника. Ще 2 лютого 2021 року чоловік знову вчинив психологічне насильство. Він нецензурно висловлювався, був дуже агресивним та навіть погрожував фізичним насиллям своїй дружині.

Цього разу поліцейські розпочали кримінальне провадження за ознаками ст. 126 -1 Кримінального Кодексу України (домашнє насильство).

Оцінивши докази, суд дійшов висновку, що вина обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 КК України, повністю доведена.

Крім покарання у вигляді громадських робіт, суд призначив чоловіку примусове проходження спеціальної програми для сімейних кривдників. Чоловіку необхідно буде проходити спеціальні курси протягом трьох місяців.

Раніше ми писали про інтерв’ю Олега Яблонського щодо волонтерського таксі для медиків у Шепетівці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.