Субота, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Полонному хлопець продав кастет та отримав тюремний строк

У Полонному хлопець продав кастет та отримав тюремний строк

У Полонному хлопець продав кастет та отримав тюремний строк

Чоловік знайшов кастет, а потім вирішив продати його через інтернет. Однак працівники поліції затримали його, а суд виніс вирок.

Як вста­но­вив суд, 22-річ­ний жи­тель По­лон­но­го в лис­то­па­ді 2020 ро­ку у місь­ко­му скве­рі знай­шов кас­тет (на­ле­жить до хо­лод­ної зброї ударно-дро­биль­ної дії), який не­за­кон­но збе­рі­гав удо­ма, до­по­ки не вирішив про­да­ти. 15 бе­рез­ня цього ро­ку ого­ло­шен­ня з фо­тог­ра­фі­єю про про­даж кас­те­ту він вис­та­вив на по­пу­ляр­но­му ін­тернет-сай­ті. А нас­тупно­го дня про­дав його за 150 гри­вень.

Під час до­су­до­во­го роз­слі­ду­ван­ня кри­мі­наль­но­го про­вад­ження прокурор По­лонсь­ко­го від­ді­лу Ше­пе­тівсь­кої ок­ружної про­ку­ра­ту­ри та об­вину­ва­че­ний ук­ла­ли уго­ду про виз­нання ви­ну­ва­тос­ті. Сто­ро­ни погодили­ся із приз­на­чен­ням по­ка­ран­ня у вигля­ді двох ро­ків обмеження зі звіль­нен­ням від від­бу­ван­ня по­ка­ран­ня з іс­пи­то­вим стро­ком на один рік (ч. 2 ст. 263 КК України).

Під час су­до­во­го про­вад­ження про­ку­рор, об­ви­ну­ва­че­ний та його захис­ник під­три­ма­ли умо­ви ук­ла­де­ної уго­ди та про­си­ли суд її затверди­ти.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.