Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Земельний ринок: скільки угод уклали на Хмельниччині

Земельний ринок: скільки угод уклали на Хмельниччині

Земельний ринок: скільки угод уклали на Хмельниччині

Понад п’ять місяців, із липня цього року, в Україні діє земельний ринок. За останніми даними Мінагрополітики та продовольства, станом на 19 листопада, в Україні уклали понад 40 тисяч угод купівлі-продажу землі.

– Подали заяви для отримання доступу до Державного земельного кадастру 5303 нотаріусів. Всього заяв – 5954, із них погоджено 5265, в черзі на розгляд – 6, відмову отримали 683. Нотаріуси з Державним земельним кадастром працюють у штатному режимі, – йдеться у повідомленні.

За кількістю правочинів, Хмельниччина – серед лідерів. За період п’яти місяців у нашому регіоні уклали майже 3,5 тисяч угод.

1 липня в Україні зняли мораторій на продаж землі. Раніше можна було продавати лише свою підбудинкову або прибудинкову земельну ділянку (ділянки, площа яких не перевищує 2 га). На найбільший же земельний актив українців – пайові землі, діяв мораторій.

За попередньою оцінкою експертів, максимальна ціна на землю прямо корелюється з найвищими врожаями в 2020 році в таких областях: Вінницька, Івано-Франківська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська. В цих областях врожайність перевищувала 5 т/ га, а ціна 1 га сягатиме 2 – 2,5 тис. дол. США.

Популярні пости