Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській громаді відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

У Шепетівській громаді відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

У Шепетівській громаді відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

У Шепетівський міській раді відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Віталій Бузиль. Під час засідання розглянули та затвердили низку питань щодо бюджету громади на 2022 рік, фінансову підтримки учасників АТО, зміни заходів щодо територіальної оборони громади.

Внесено зміни до Програми підтримки учасників та членів сімей загиблих учасників АТО/ ООС на 2022 рік. До програми додано учасників бойових дій у війні росії проти України та членів їх сімей. Серед іншого – змінено розміри одноразової грошової допомоги у разі отримання поранення (контузії, травми або каліцтва) та у разі встановлення інвалідності, що настала внаслідок поранення, – розповідають у міській раді.

З метою забезпечення виконання заходів пов’язаних з територіальною обороною та захистом цивільного населення й внутрішньо переміщених осіб, внесли зміни до Програми заходів національного спротиву Шепетівської міської територіальної громади на 2022 рік.

Також для забезпечення фінансування програм, рішенням виконкому внесено зміни до бюджету громади на 2022 рік. Відповідно до змін у законодавстві, у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні, на виконавчі комітети покладені обов’язки приймати рішення, які у мирний час належали до компетенції міських рад, – додають у міськраді.

Члени виконкому затвердили порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістились у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, у тому числі, на оплату житлово-комунальних послуг у Шепетівський міській територіальній громаді.

Порядок передбачає виплату власникам жилих приміщень, які безоплатно розміщують в цих приміщеннях внутрішньо переміщених осіб. Для отримання компенсації необхідно не пізніше наступного дня з дня розміщення вказаних осіб подати заяву в ЦНАП з подальшим інформуванням про припинення розміщення та зміни кількості осіб. До заяви додаються підтверджувальні документи про відсутність заборгованості за сплату комунальних послуг. Наголошуємо, що виплата можлива лише у випадках, коли переміщені особи проживають безоплатно. В іншому випадку надавачеві житла переселенцям загрожує кримінальна відповідальність, – зауважують в установі.

Відповідно до рішення виконкому, дозволено відвідування душових кімнат басейну військовослужбовцям територіальної оборони та на період воєнного стану внутрішньо переміщеним особам.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.