Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській громаді вшанували пам’ять полеглих у визволенні України від фашистських загарбників

У Шепетівській громаді вшанували пам’ять полеглих у визволенні України від фашистських загарбників

У Шепетівській громаді вшанували пам’ять полеглих у визволенні України від фашистських загарбників

28 жовтня Україна відзначила 77-му річницю вигнання нацистських окупантів із України. В цей день вшановують українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів, будучи в лавах Червоної армії або Української повстанської армії.

Відтак, учора міський голова Шепетівки Віталій Бузиль та представники влади вшанували полеглих воїнів у боях за Шепетівщину покладанням квітів до меморіального комплексу «Вічний вогонь» та хвилиною мовчання.

Також до заходу долучились представники військових частин міста, освітяни, громадські активісти та мешканці громади.

– Шлях до перемоги був нелегкий, але наші діди і прадіди змогли подолати все. І сьогодні вчергове ми від усього серця кажемо їм “дякуємо за життя”! Для нас ви завжди будете прикладом самовідданої любові і відданості своєму народові та Вітчизні, – зазначив Віталій Бузиль, міський голова Шепетівки.

Нагадаємо, що саме 28 жовтня 1944 року з території України вигнано останнього солдата нацистського рейху. Цього дня визволений найзахідніший регіон України — Закарпаття. Тому цю дату визначено Указом Президента від 20 жовтня 2009 року як День визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Популярні пости