Понеділок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Судилківська громада «За чисте довкілля»

Судилківська громада «За чисте довкілля»

Судилківська громада «За чисте довкілля»

У період з 6 по 29 жовтня 2021 року на території сільської ради проведено щорічну Всеукраїнську акцію «За чисте довкілля» та, в її рамках, 23 жовтня 2021 року –  День благоустрою територій населених пунктів.

В акції взяли участь працівники сільської ради, закладів культури, освіти, активні жителі населених пунктів громади. Разом прибирали і впорядковували сільські кладовища, пам’ятники, пам’ятні знаки, братські могили, місця  поховання осіб, які загинули на території України під час Другої світової війни.

На прибирання шкільної території з натхненням вийшли працівники Полянської гімназії. Цей день пройшов з гарним настроєм. Було прибрано опале листя, упорядковано клумби. Всі учасники прибирали з впевненістю у тому, що їх праця допоможе зробити Полянську гімназію чистішою! – розповідає мешканка краю Любов Кудрявцева.

У Судилківській сільській раді розповідають, що така акція у громаді – вже традиція.

«За чисте довкілля» разом, трудовими десантами, реалізуємо вже другий рік поспіль, – коментують у сільраді. – Це гарна справа для нашої громади. Приємно, що долучаються стільки небайдужих.

Прибирання відбувається у всіх селах громади.

Популярні пости